Movies
Ratings
117
Step Up All InRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
No BreathingRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 5.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0