Titles you rated
Island of TimeRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
Sweet NovemberRated ★ 4.0
Little BuddhaRated ★ 3.5
A Walk in the CloudsRated ★ 3.0
The Lake HouseRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
Out of SightRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0