Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0