Series
Ratings
43- InuYashaRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0