Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
MommyRated ★ 4.5
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
The Look of SilenceRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The IsleRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 2.5
Cold FishRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Our Love StoryRated ★ 4.5