Series
Ratings
23
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5