Movies
Ratings
15 The Face ReaderRated ★ 5.0 The Face ReaderRated ★ 5.0
 King and the ClownRated ★ 4.0 King and the ClownRated ★ 4.0
 Ode to My FatherRated ★ 2.0 Ode to My FatherRated ★ 2.0
 PunchRated ★ 4.0 PunchRated ★ 4.0
 MasqueradeRated ★ 3.0 MasqueradeRated ★ 3.0
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
 Life of PiRated ★ 4.0 Life of PiRated ★ 4.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
 PrometheusRated ★ 2.5 PrometheusRated ★ 2.5
 Nameless GangsterRated ★ 3.5 Nameless GangsterRated ★ 3.5
 The Berlin FileRated ★ 3.5 The Berlin FileRated ★ 3.5
 Batman BeginsRated ★ 5.0 Batman BeginsRated ★ 5.0
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0