Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Cries and WhispersRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
My Lucky StarsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
One on OneRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
Belle & SebastianRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5