Series
Ratings
111
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
TempestRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
One Ordinary DayRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0