Series
Ratings
13
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0