Movies
Ratings
855
The Green KnightRated ★ 4.0
UpstreamRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
ZoolanderRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Deck the HallsRated ★ 1.5
The MegRated ★ 1.5
SaltRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 3.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0
Cold FishRated ★ 3.0