Series
Ratings
87- 72 Dangerous Animals: Latin AmericaRated ★ 3.0
Our Great National ParksRated ★ 3.0
NCIS: New OrleansRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 4.0
FIFA UncoveredRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
ExplainedRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 2.0