Titles you rated
The InternRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
NanaRated ★ 0.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5