Titles you rated
RememberRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Queen's FlowerRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 5.0