Movies
Ratings
19
My PaparottiRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0