Series
Ratings
20
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 5.0