Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0