Titles you rated
Escape PlanRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
WildRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0