Titles you rated
Bel AmiRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0