Series
Ratings
249
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
MistressRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 2.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 1.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
X-Man Season 1Rated ★ 2.0- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.0
- Three FriendsRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0- PubertyRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5