Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
The Witcher Season 3Rated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0