Titles you rated
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0