Series
Ratings
21
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0