Titles you rated
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0