Movies
Ratings
499
The KickRated ★ 1.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 1.0- Doraemon: New Nobita's Great Demon - Peko and the Exploration Party of FiveRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.5
August RushRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.5
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
Empire of CorpsesRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5