Titles you rated
My Sweet CityRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The New Prince of Tennis OVARated ★ 4.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 1.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 1.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 0.5
IljimaeRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0