Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0