Movies
Ratings
1225
MinariRated ★ 3.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0- Home Behind BarsRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
Clear and Present DangerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.5
BossRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 3.0
StokerRated ★ 4.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5