Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- 내겐 너무 까칠한 매니저 - 비서진Rated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Court of GoldRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
LaLiga: All AccessRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.5
- Steel Troops WRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0