Titles you rated
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 1.0