Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0