Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0