Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0