Titles you rated
HouseRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
GalileoRated ★ 2.5
GalileoRated ★ 2.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Revue StarlightRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0