Movies
Ratings
16
ParasiteRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 5.0