Titles you rated
Hana's Lazy MealsRated ★ 4.5
Asuka High School March!Rated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 0.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5