Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
Three DaysRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0