Movies
Ratings
273
Chungking ExpressRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.5
Kids ReturnRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 2.0- ManimalsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02 - Hurricane Touchdown! The Golden DigimentalsRated ★ 2.0
Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 6 FutureRated ★ 2.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 3: ConfessionRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0