Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5