Series
Ratings
200
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 2.5
Something in the RainRated ★ 2.5
LiveRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Man to ManRated ★ 2.5
Mr. BeanRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
Witch's CourtRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0