Movies
Ratings
555
AladdinRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
DumboRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0- Dum Laga Ke HaishaRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
BaoRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Mary PoppinsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Saving Mr. BanksRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0