Series
Ratings
15
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0