Series
Ratings
25
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0