Movies
Ratings
555
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5