Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
So Not Worth ItRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 0.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Game Development GirlsRated ★ 1.0
BodyguardRated ★ 3.5
Dating ClassRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
The Magic School BusRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 4.5