Movies
Ratings
277
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0