Titles you rated
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 5.0
Ushio and ToraRated ★ 4.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 4.5
Interspecies ReviewersRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0- 드래곤 퀘스트: 다이의 대모험Rated ★ 4.5
Chio's School RoadRated ★ 4.0- XRated ★ 3.0
Africa SalarymanRated ★ 4.0
Assault Lily: BouquetRated ★ 0.5- Pitchfork ParkRated ★ 5.0