Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
HelplessRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0