Series
Ratings
37
SKY CastleRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 0.5
SignalRated ★ 1.5
IRISRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0