Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
A Terra-Cotta WarriorRated ★ 2.5
The StingRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
EarthRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5